Kamson napisał(a):

To co napisałem we wcześniejszym poście zupełnie mi wystarcza. Jeśli tobie nie to cóż moge zrobić.
W głowie mi się to nie mieści, że można kibicować Amice.
Dużą porcją argumentów poczęstował cie Ogryzek, ale ty i tak będziesz twardo stał przy swoich pseudo teoriach, więc po co w ogóle z tobą dyskutować?
Moge ci zadać kilka pytań nie dotyczących tematu? Pewnie nie odpiszesz, ale jeśli jednak się skusisz to licze na szczere odpowiedzi.
1. Chodzisz/chodziłeś na mecze w Krakowie? Jeśli tak to na który sektor?
2. Byłeś kiedykolwiek na wyjeździe?
3. Kibicujesz Wiśle od dziecka czy np. od przejęcia klubu przez Cupiała?
|
4. Gdzie mieszkasz.
Mam takie wrażenie że duża część z tych pragną awansu Amiki to kibice z odległych rejonów Polski, którzy zaczęli kibicować Wiśle ze względu na sukcesy które odnosiła - Teraz pałeczkę sukcesu przejmuje Amica więc nie widzą niczego złego by im kibicować, szkoda tylko że dorzucają do tego teorie o wspólnych korzyściach który ten awans ma przynieść.