Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4831
Stary 25.07.2010, 18:55
Kamson napisał(a):Wyświetl post
To co napisałem we wcześniejszym poście zupełnie mi wystarcza. Jeśli tobie nie to cóż moge zrobić.
W głowie mi się to nie mieści, że można kibicować Amice.
Dużą porcją argumentów poczęstował cie Ogryzek, ale ty i tak będziesz twardo stał przy swoich pseudo teoriach, więc po co w ogóle z tobą dyskutować?

Moge ci zadać kilka pytań nie dotyczących tematu? Pewnie nie odpiszesz, ale jeśli jednak się skusisz to licze na szczere odpowiedzi.

1. Chodzisz/chodziłeś na mecze w Krakowie? Jeśli tak to na który sektor?
2. Byłeś kiedykolwiek na wyjeździe?
3. Kibicujesz Wiśle od dziecka czy np. od przejęcia klubu przez Cupiała?
4. Gdzie mieszkasz.

Mam takie wrażenie że duża część z tych pragną awansu Amiki to kibice z odległych rejonów Polski, którzy zaczęli kibicować Wiśle ze względu na sukcesy które odnosiła - Teraz pałeczkę sukcesu przejmuje Amica więc nie widzą niczego złego by im kibicować, szkoda tylko że dorzucają do tego teorie o wspólnych korzyściach który ten awans ma przynieść.
Odpowiedz cytując