Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13038
Stary 25.07.2010, 18:38
@raztaman: nie można. trudno, pomożesz innym razem.

@Oxydrene: nie mieszajmy w to klubu. Klub niech rozmawia z miastem bezpośrednio i załatwia wszystko tak jak do tej pory - swoimi kanałami i dyplomatycznie.
Odpowiedz cytując