Wyświetl pojedynczy post
tedyy
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6389
Stary 25.07.2010, 18:30
Zienczuk8 napisał(a):Wyświetl post
ludzie nie placzcie juz.. nad doroslym facetem rozpaczacie, ze ktos na niego krzyczy... Maly juz taki jest, ale jak gral dobrze to to krzyczenie nie bylo chamskie tylko mobilizujace, teraz nagle zmieniacie zdanie.. Malecki gra beznadziejnie, ale to nasz chlopak, krytykujmy jego gre, tak jak Lobodziskiego, ale nie charakter, bo jak dla mnie to gosc ma charyzmę .
ciekawe czy twoim zdaniem odmówienie wejścia na boisko(wykonanie pracy - na dodatek w klubie który się kocha ) to charyzma. poczytaj lepiej co znaczy to słowo
Odpowiedz cytując