Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6384
Stary 25.07.2010, 18:01
BRTS39 napisał(a):Wyświetl post
Wiesz nie chodzi tylko o to żeby Cikos sie zle nie poczuł. Małecki nie jest żadną gwiazdą i obojetnie jak kończy sie akcja po jego stronie, on ma nic nie gadać i dalej zapierdalac a nie filozofowac. To by było na tyle.
Moze był zły, ze Cikos jako jeden z nowych grał od poczatku a on musiał wejsc dopiero po przerwie. Nie chcial sie wydzierac do innych do skierował swoje problemy na Erika. Naszczescie chlopak jest Ok i miał to gdzies.
Odpowiedz cytując