BRTS39 napisał(a):

|
Wiesz nie chodzi tylko o to żeby Cikos sie zle nie poczuł. Małecki nie jest żadną gwiazdą i obojetnie jak kończy sie akcja po jego stronie, on ma nic nie gadać i dalej zapierdalac a nie filozofowac. To by było na tyle.
|
Moze był zły, ze Cikos jako jeden z nowych grał od poczatku a on musiał wejsc dopiero po przerwie. Nie chcial sie wydzierac do innych do skierował swoje problemy na Erika. Naszczescie chlopak jest Ok i miał to gdzies.