Ogryzek napisał(a):

Widać Cikos to normalny gość a nie taka płaczka jak niektórzy forumowicze co to głównie tropią machanie rękami Małeckiego
|
Wiesz nie chodzi tylko o to żeby Cikos sie zle nie poczuł. Małecki nie jest żadną gwiazdą i obojetnie jak kończy sie akcja po jego stronie, on ma nic nie gadać i dalej zapierdalac a nie filozofowac. To by było na tyle.