gigant napisał(a):

Pozwy to najlepiej wychodzą parobkom Filipiaka, więc może nie idźmy tą drogą.
Mnie wystarczy jak Majchrowski usłyszy na pierwszym meczu na którym będzie obecny, dłuuugie 10 minutowe, gromkie, staropolskie "WY-PIER-DALAJ" pięknie równiutko wyspiewane przez 34 tys ludzi.
|
Ale go to ruszy myślisz ?
Kiedy 34.000 ludzi zasiądzie na Reymonta, on już dawno nie będzie Prezydentem Krakowa.