ASecond17 napisał(a):

|
myślę, że każdy się zgodzi, bo brzmi rzeczowo i poważnie. pytanie tylko, czy faktycznie da się np. zebrać dużą ilość podpisów, np. 70-80% obecnych w czwartek na Hutniku, trzeba to szybko nagłośnić i zorganizować. organizacja = sprawne zebranie podpisów, uwiarygodnienie ich i szybkie przeprowadzenie tego na stadionie (listy, długopisy etc.). do dzieła!
|
jedyną organizacją która jest w tak szybkim tempie zorganizować taka akcję jest chyba tylko SKWK.stoliki przed wejściem na sektory i podpisujemy.NA POHYBEL MAJCHROWSKIEMU.