Wyświetl pojedynczy post
ASecond17
Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13030
Stary 25.07.2010, 17:23
myślę, że każdy się zgodzi, bo brzmi rzeczowo i poważnie. pytanie tylko, czy faktycznie da się np. zebrać dużą ilość podpisów, np. 70-80% obecnych w czwartek na Hutniku, trzeba to szybko nagłośnić i zorganizować. organizacja = sprawne zebranie podpisów, uwiarygodnienie ich i szybkie przeprowadzenie tego na stadionie (listy, długopisy etc.). do dzieła!
Pojęcie, którego wy nie znacie. Dzisiaj wrogu, wczoraj bracie.
Odpowiedz cytując