|
Senior Member
Offline
|
#7896

25.07.2010, 17:18
|
bula1010 napisał(a): 
chodz chcialem by amica odpadla w karnych to uwazam ze we wtorek mozna zaryzykowac za drobne 2 lub X2 kursy warte uwagi bo to co gra ta "dobra" sparta to straszna bieda. mimo iz amica tez grala biednie mysle ze wywioza korzystny wynik (zeby nie bylo i tak nie awansuja do grupy lm ) stawiam to na amice bo sparta mnie juz zawiodla... co wy na to?
|
A my na to...

|
|