Wyświetl pojedynczy post
LooNatyk
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6382
Stary 25.07.2010, 17:09
Nie sadze, aby ktos sie nim przejmowal. Z czasem wszyscy beda go olewac i tyle.

Malecki kolo profesjonalisty nawet nie stal. A odmowy gry w barwach Wisly nigdy mu nie zapomne.
Odpowiedz cytując