Ogryzek napisał(a):

Widać Cikos to normalny gość a nie taka płaczka jak niektórzy forumowicze co to głównie tropią machanie rękami Małeckiego
|
Cikos jakos nie specjalnie przejał sie Małeckim. Nadal gral swoje, właczał sie do akcji. Jezeli Mały tak nadal bedzie robił i czepiał sie nowych zawodnikow to atmosfera moze sie jeszcze bardziej popsuc. Oby NIE