Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6381
Stary 25.07.2010, 17:04
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Widać Cikos to normalny gość a nie taka płaczka jak niektórzy forumowicze co to głównie tropią machanie rękami Małeckiego
Cikos jakos nie specjalnie przejał sie Małeckim. Nadal gral swoje, właczał sie do akcji. Jezeli Mały tak nadal bedzie robił i czepiał sie nowych zawodnikow to atmosfera moze sie jeszcze bardziej popsuc. Oby NIE
Odpowiedz cytując