Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4821
Stary 25.07.2010, 17:03
Nie chce mi sie czytać tych wszystkich postów dlaczego ktokolwiek utożsamiający się z Wisłą kibicuje Amice ale wymienię kilka punktów dlaczego nie powinien :

1. Amica to klub który sprzedał swoją historie.
2. Amica to klub który handlował meczami.
3. Amica to przyjaciółka niejakiej Cracovii.
4. Awans Amici oznacza: wzrost reputacji, wzrost popularności, zastrzyk gotówki. Co to oznacza? Jeśli w następnym okienku transferowym złożymy oferte piłkarzowi X, ale otrzyma też oferte z Wronek to wybierze właśnie ją. Amica odskoczy pod względem finansów, infrastruktury etc.
5. Punkty do rankingu krajowego gówno nam dają, najważniejsze jest to ile Wisła punktów nazbiera, jeśli chce być rozstawiana.
6. Kibice Amici pałają do nas nienawiścią i nie będą tego kryli na europejskich wojażach.
7. Awans Amici nie oznacza rozwoju ligi, tylko rozwój wronieckiego klubu, który odjedzie reszcie ligi pod wszystkimi względami.
8. Nie, nie podzielą się z nami kasą.
9. Kibice tej drużyny razem z ziomkami z naszego miasta UKRADLI nasze, Wiślackie flagi z magazynu. (to pewnie nie ma żadnego znaczenia dla fanatyków() z sektorów A i B kibicujących Amice.)
10. Przejdźcie się na Bułgarską, powiedzcie że jesteście za Wisłą, ale dziś kibicujecie Amice.

Kordel_Walker napisał(a):Wyświetl post
Dorośnijcie trochę. Jest piaskownica, trzepak i pseudokibice, oraz są poważni ludzie, duże interesy i cele do zdobycia.
O ku*wa. Panowie, jesteśmy pseudokibicami.

Cytat:
2. Chodzisz na stadion, żeby pooglądać ciekawe widowisko, wysoki poziom, dobrych piłkarzy i wiesz co trzeba osiągnąć, żeby na stadionie była w końcu Europa a nie zoo.
Jakie zoo?!
Ostatnio edytowane przez Kamson : 25.07.2010 o godz. 17:12.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując