Wyświetl pojedynczy post
bula1010
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7894
Stary 25.07.2010, 16:58
chodz chcialem by amica odpadla w karnych to uwazam ze we wtorek mozna zaryzykowac za drobne 2 lub X2 kursy warte uwagi bo to co gra ta "dobra" sparta to straszna bieda. mimo iz amica tez grala biednie mysle ze wywioza korzystny wynik (zeby nie bylo i tak nie awansuja do grupy lm ) stawiam to na amice bo sparta mnie juz zawiodla... co wy na to?
Ostatnio edytowane przez bula1010 : 25.07.2010 o godz. 17:01.
NA REYMONTA WYCHOWANI BIAŁĄ GWIAZDĄ OPĘTANI
Odpowiedz cytując