chodz chcialem by amica odpadla w karnych to uwazam ze we wtorek mozna zaryzykowac za drobne 2 lub X2 kursy warte uwagi bo to co gra ta "dobra" sparta to straszna bieda. mimo iz amica tez grala biednie mysle ze wywioza korzystny wynik (zeby nie bylo i tak nie awansuja do grupy lm

) stawiam to na amice bo sparta mnie juz zawiodla... co wy na to?