hawkins napisał(a):

No niby tak, ale na lewej pomocy gra teraz Piotrek Brożek. Oprócz tego mamy jeszcze dwóch lewych pomocników - Kirma i Paljica. Wzmacnianie kadry swoją drogą, ale naprawdę uważam, że nie stać na na utrzymywanie 4 lewych pomocników. I tak mamy już duży tłok w kadrze (napastnicy + skrzydłowi: Kirm, Paljic, Pi. Brożek, Pa. Brożek, Małecki, Łobodziński, Rios, Żurawski, Boguski - łącznie 9!).
No chyba, że kogoś sprzedamy...
|
Milinkovic jest lewonozny, natomiast Kirm - prawonozny. Wychodzi wiec na to ze moglibysmy miec konkurencje na skrzydlach naprawde niezwykla bo po 3 pilkarzy na 1 skrzydlo. A mozliwosci kombinacji skrzydlowych naprawde duzo.