Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31709
Stary 25.07.2010, 16:12
hawkins napisał(a):Wyświetl post
No niby tak, ale na lewej pomocy gra teraz Piotrek Brożek. Oprócz tego mamy jeszcze dwóch lewych pomocników - Kirma i Paljica. Wzmacnianie kadry swoją drogą, ale naprawdę uważam, że nie stać na na utrzymywanie 4 lewych pomocników. I tak mamy już duży tłok w kadrze (napastnicy + skrzydłowi: Kirm, Paljic, Pi. Brożek, Pa. Brożek, Małecki, Łobodziński, Rios, Żurawski, Boguski - łącznie 9!).

No chyba, że kogoś sprzedamy...
Milinkovic jest lewonozny, natomiast Kirm - prawonozny. Wychodzi wiec na to ze moglibysmy miec konkurencje na skrzydlach naprawde niezwykla bo po 3 pilkarzy na 1 skrzydlo. A mozliwosci kombinacji skrzydlowych naprawde duzo.
Odpowiedz cytując