Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
MarecqiTSW
Member
Od: 03.2008
Offline
#
4811
25.07.2010, 16:01
Cytat:
Jak przegrywają polskie kluby przegrywa polska piłka.
A polska piłka to także
Wisła
- więc i ona
przegrywa
!
Proponuje przeczytać mój ostatni post
ja uważam troche inaczej: polska piłka to Wisła, jeśli Wisła wygrywa to wygrywa polska piłka
MarecqiTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MarecqiTSW
Znajdź inne posty napisane przez MarecqiTSW