Wyświetl pojedynczy post
TSW06
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Częstochowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31708
Stary 25.07.2010, 15:52
hawkins napisał(a):Wyświetl post
No niby tak, ale na lewej pomocy gra teraz Piotrek Brożek. Oprócz tego mamy jeszcze dwóch lewych pomocników - Kirma i Paljica. Wzmacnianie kadry swoją drogą, ale naprawdę uważam, że nie stać na na utrzymywanie 4 lewych pomocników. I tak mamy już duży tłok w kadrze (napastnicy + skrzydłowi: Kirm, Paljic, Pi. Brożek, Pa. Brożek, Małecki, Łobodziński, Rios, Żurawski, Boguski - łącznie 9!).

No chyba, że kogoś sprzedamy...
z tym że Kirm jest bardziej prawoskrzydłowym a Pietia lewym obrońcą także zostaje tylko Paijc. a co do robienia z Riosa skrzydłowego - chyba Heniu byłby głupi gdyby coś takiego zrobił
Pozdrowienia z Częstochowy!!
"Żyjesz w kraju w którym wszyscy chcą cię zrobić w chuja..
."
Odpowiedz cytując