jasnyGwint napisał(a):

|
i po co nam typ który będzie tylko patrzył jak uciec z klubu ?
|
Może po to żeby na nim zarobić...?
Wystarczy go wypromować i szybko sprzedać za wyższą kwotę niż 500tysE, co przy jego potencjale może nie być wcale aż tak trudne, a jeśli nikt go nie będzie chciał to i on nie będzie zamierzał uciekać no bo niby gdzie...?