Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31707
Stary 25.07.2010, 15:48
jasnyGwint napisał(a):Wyświetl post
i po co nam typ który będzie tylko patrzył jak uciec z klubu ?
Może po to żeby na nim zarobić...?
Wystarczy go wypromować i szybko sprzedać za wyższą kwotę niż 500tysE, co przy jego potencjale może nie być wcale aż tak trudne, a jeśli nikt go nie będzie chciał to i on nie będzie zamierzał uciekać no bo niby gdzie...?
Odpowiedz cytując