pikey napisał(a):

J...e Cikosa to dla Małego obecnie jedyna opcja ponieważ:
- Brożków się nie da, bo się mogą odgryźć
- Żurawia nie wypada,bo to żywa legenda klubu, podobnie Sobol
-Kirm był na MŚ- pewnie mu wzrosła samoocena i może mieć to gdzieś
-Garguły się nie opłaca, bo to rozgrywający, może się obrazić i pomijać przy rozdzielaniu piłek
- trenera Kasperczaka też nie za bardzo- ostatnio wyszła z tego gruba afera
No to pozostaje ten Cikos:
- młody, jeszcze się nie zgrał z zespołem, a poza tym gra często najbliżej
Wielu pisze, że ten Mały taki szalony, a proszę tu dokonał najbardziej racjonalnego wyboru.
|
I może mamy mu łaskawie dziękować, że opierdziela CIkosa ? I dziękować, że jego a nie Sobola ?