|
Zważywszy na to że na prawej stronie może grać tak Kirm jak i Boguski to mi też się wydaje że Łobo będzie grzał ławę. Zaoszczędzimy, bo nie trzeba będzie płacić mu za wejściówki, a Małecki - mam nadzieję że ktoś złoży za niego ofertę jak najszybciej i się go pozbędziemy. To jego wymachiwanie rękami i opier*alanie wszystkich w koło tylko nie siebie nie dość że jest wkurzające, to jeszcze niszczy atmosferę. Im dłużej będzie w zespole, tym gorzej dla nowych zawodników i ich szybkiego wkomponowania w drużynę
|