Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1262
Stary 25.07.2010, 15:26
Rond napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie, czy gol na 4:0 z FK Szawle nie był ze spalonego? Jak dla mnie to był spalony i to olbrzymi.
Spalonego nie było, ale moim zdaniem, był ewidentny faul Sobolewskiego wcześniej.