Wyświetl pojedynczy post
dawidTS
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13025
Stary 25.07.2010, 15:24
Padła tutaj propozycja nagłośnienia tej sprawy przez Fuckt i TVN,otóż to jest bez sensu..to bylo by nie honorowe.
Leciec z placzem do stacji i gazety z którą toczymy "bitwę"..
TYLKO CW3L3 NOSZA ZELE !
Odpowiedz cytując