wwf napisał(a):

Kiedy zamyka się oienko dla Niemców, Anglików , Włochów a kiedy dla Polaków.
Czasm bywało tak że tamte ligi nie mogły robić transferów a my moglismy jeszcze kupować przez miesiąc. Mamy taki przypadek teraz
|
człowieku tak jest tylko zima, gdy okienko transferowe konczy sie pod koniec marca ,a nie lutego jak w Europie. Teraz okienko jest do konca wrzesnia