Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31701
Stary 25.07.2010, 14:51
wwf napisał(a):Wyświetl post
Kiedy zamyka się oienko dla Niemców, Anglików , Włochów a kiedy dla Polaków.
Czasm bywało tak że tamte ligi nie mogły robić transferów a my moglismy jeszcze kupować przez miesiąc. Mamy taki przypadek teraz
człowieku tak jest tylko zima, gdy okienko transferowe konczy sie pod koniec marca ,a nie lutego jak w Europie. Teraz okienko jest do konca wrzesnia
Odpowiedz cytując