wwf napisał(a):

Kiedy zamyka się oienko dla Niemców, Anglików , Włochów a kiedy dla Polaków.
Czasm bywało tak że tamte ligi nie mogły robić transferów a my moglismy jeszcze kupować przez miesiąc. Mamy taki przypadek teraz
|
Taki przypadek o ile się nie mylę jest tylko w okienku zimowym, letnie zamyka się 1 września.