Wyświetl pojedynczy post
jabadabaryba
Senior Member
 
Od: 06.2008
Skąd: Jarosław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31700
Stary 25.07.2010, 14:51
wwf napisał(a):Wyświetl post
Kiedy zamyka się oienko dla Niemców, Anglików , Włochów a kiedy dla Polaków.
Czasm bywało tak że tamte ligi nie mogły robić transferów a my moglismy jeszcze kupować przez miesiąc. Mamy taki przypadek teraz
Taki przypadek o ile się nie mylę jest tylko w okienku zimowym, letnie zamyka się 1 września.
Odpowiedz cytując