Wyświetl pojedynczy post
MarecqiTSW
Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4805
Stary 25.07.2010, 14:43
mnie dziwi wogóle ta dyskusja... argument jest jeden i nie podważalny...

PIENIĄDZE!!! Awans do LM to sa ogromne jak na polskie warunki pieniądze i nie wyobrażam sobie aby żadna inna drużyna niż Wisła mogła wejść do LM przed nią. Gdyby taki Lech któremu tak wielu "wislaków" na tym forum kibicuje wszedł do LM w tym roku to mógłby nam w naszej ekstraklasie po takim zastrzyku gotówki bardzo odskoczyć.

Wiec nie wiem jak można tego nie rozumieć, że kibicując jakiejkolwiek innej drużynie w Polsce niż Wisła podczas kwalifikacji do LM kibicuje się PRZECIWKO Wiśle!!!

co innego LE tam widze chetnie wszystkie inne druzyny jesli tylko Wisła równiez sie zakwalifikuje niech zdowbywaja punktów ile wlezie
Odpowiedz cytując