Wyświetl pojedynczy post
gress
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13022
Stary 25.07.2010, 14:41
Pamiętajmy panowie, że na jesień mamy wybory samorządowe. Przy tej okazji towarzysz Majchrowski będzie ubiegał się o czołowe miejsce przy rządowym "korycie". Duża akcja zorganizowana przez mieszkańców miasta (a w większości nimi jesteśmy) na pewno przeniknie do mediów. Jest więc nadzieja, że nieświadomi ludzie przekonają się o bałaganie fundowanym przez władze miasta (o machlojkach w budownictwie nie wspominam nawet).


lekko odbiegając:

Darek O. na prezydenta ! ;-)



"Bo nasza ARMIA to potęga"
Odpowiedz cytując