|
Pamiętajmy panowie, że na jesień mamy wybory samorządowe. Przy tej okazji towarzysz Majchrowski będzie ubiegał się o czołowe miejsce przy rządowym "korycie". Duża akcja zorganizowana przez mieszkańców miasta (a w większości nimi jesteśmy) na pewno przeniknie do mediów. Jest więc nadzieja, że nieświadomi ludzie przekonają się o bałaganie fundowanym przez władze miasta (o machlojkach w budownictwie nie wspominam nawet).
lekko odbiegając:
Darek O. na prezydenta ! ;-)
"Bo nasza ARMIA to potęga"
|