No i właśnie obecna sytuacja kadrowa zwłaszcza w ataku i pomocy zmusi piłkarzy do większego zaangażowania i pracy. Po prostu gdy będzie za slaby nie będzie grał, ba! Nawet na ławce może się nie zmieścić. I właśnie o to chodzi, żeby była konkurencja. Kiedyś było inaczej mieliśmy stałą 11 i 3 żelaznych rezerwowych więc właściwie każdy kto miał miejsce w składzie mógł sobie odpuścić nieco, bo i tak był pewny występu. Ale teraz to wszystko się zmieni!! Już nie mogę się doczekać startu ligi
