|
Kiedyś liczyliśmy graczy zdolnych do gry ( czyli mlodziez odpadała ) i wychodziło ze mamy 14 do gry i tak było. Wchodził Jirsak, Boguski i Łobodzinski. A teraz wyglada na to ze ktos z konkretnych piłkarzy zostanie na trybunach może Paljic może Wilk. No naprawde dawno niepamietam takich czasów w Wisle.
|