Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6374
Stary 25.07.2010, 14:11
Kiedyś liczyliśmy graczy zdolnych do gry ( czyli mlodziez odpadała ) i wychodziło ze mamy 14 do gry i tak było. Wchodził Jirsak, Boguski i Łobodzinski. A teraz wyglada na to ze ktos z konkretnych piłkarzy zostanie na trybunach może Paljic może Wilk. No naprawde dawno niepamietam takich czasów w Wisle.
Odpowiedz cytując