Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1258
Stary 25.07.2010, 14:10
Rond napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie, czy gol na 4:0 z FK Szawle nie był ze spalonego? Jak dla mnie to był spalony i to olbrzymi.
http://www.youtube.com/watch?v=dgsQElKzkqw

w zyciu, gdzie Ty widzisz spalonego? nie bylo go ani w momencie pierwszego, ani drugiego podania do Brozka.

przy pierwszym podaniu Brozek jest rowniutko w linii z ostatnim obronca, a przy drugim podaniu tym bramkowym, jest to podanie do tylu od Zurawia