Rond napisał(a):

|
Mam pytanie, czy gol na 4:0 z FK Szawle nie był ze spalonego? Jak dla mnie to był spalony i to olbrzymi.
|
http://www.youtube.com/watch?v=dgsQElKzkqw
w zyciu, gdzie Ty widzisz spalonego? nie bylo go ani w momencie pierwszego, ani drugiego podania do Brozka.
przy pierwszym podaniu Brozek jest rowniutko w linii z ostatnim obronca, a przy drugim podaniu tym bramkowym, jest to podanie do tylu od Zurawia