Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
Rond
Member
Od: 01.2009
Offline
#
1257
25.07.2010, 14:04
Mam pytanie, czy gol na 4:0 z FK Szawle nie był ze spalonego? Jak dla mnie to był spalony i to olbrzymi.
Rond
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rond
Znajdź inne posty napisane przez Rond