Wyświetl pojedynczy post
Rond
Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1257
Stary 25.07.2010, 14:04
Mam pytanie, czy gol na 4:0 z FK Szawle nie był ze spalonego? Jak dla mnie to był spalony i to olbrzymi.