Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13020
Stary 25.07.2010, 14:01
kristos napisał(a):Wyświetl post
Już są dwa pomysły ;
Demonstracja (Markus)
Pozew (Orzeu)
Zawsze "pomysłem" najmocniej wymuszającym pracowitość urzędników, służb miejskich etc. są groźby pozwów - na całym świecie. W Stanach prawnicy zarabiają na tym krocie nie bez przyczyny. U nas oczywiście realia są inne, prawo też, ale być może zdolny prawnik mógłby znaleźć jakiś paragraf, którym kibice i klub mógłby wywierać presję na miasto i wykonawcę groźbą procesu zbiorowego. Na pewno warto się nad tym zastanowić, po prostu.

Na polityków zaś najmocniej działają demonstracje, publiczna krytyka, niekorzystny rozgłos w mediach - szczególnie w roku wyborczym. Tego Majchrowski zlekceważyć nie może, jego podwładni też. Klub i kibice z pewnością nie wykorzystują tego środka nacisku, czym moim zdaniem robią w obecnej sytuacji bład.

Istnieją też opcje protestów pod ZIKiT, UM i siedzibą Polimexu. Wykonawcy nie byłaby na rękę negatywna reklama w mediach, które mogłyby sie takim protestem zainteresować. To kolejne "pomysły" pod rozwagę. Nikt nie proponuje na razie głodówki .

To są jedyne środki, by przeciwstawić się tym ciągłym kłamstwom, nieudolności, złej woli, mydleniu oczu, opóźnieniom, skandalicznemu zarządzaniu stadionową inwestycją. By wymuszać większy profesjonalizm i szybsze tempo prac. Jeśli klub i kibice nie zrobią nic więcej, nie uaktywnią się w przestrzeni publicznej, możemy tułać się po SS jeszcze długo, a D może w ogóle nie zostać oddana.:(
Ostatnio edytowane przez Markus : 25.07.2010 o godz. 18:50.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując