Bronowianin napisał(a):

|
No i obydwu trzeba spróbować. O jednym i o drugim będzie jakiś szum w TV/prasie i o to chodzi. Może ci z tego całego ZIKiT-u i pani Niedziałkowska z Janik są jacyś upośledzeni i myślą, że budowa stadionu Wisły idzie wspaniale? Obie akcje opłaci się zrobić chociażby po to, żeby informacja o tym doszła do tych bezczelnych darmozjadów którzy partaczą budowę naszego stadionu i z każdą żałosną i kłamliwą wypowiedzią plują nam w twarz...
|
Wiesz, obawiam się że na 'demonstracje" własnie Miasto czeka....................najpierw prowokacja, potem zadymka-na końcu wyjdzie że "bandyci" z R22 wymagaja a podatnik płaci...................Pozwu sie nie spodziewają -nikt sie nie spodziewa, więc może byc nie zle "*******nięcie" w mediach............
Tak myślę
