Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13019
Stary 25.07.2010, 14:00
Bronowianin napisał(a):Wyświetl post
No i obydwu trzeba spróbować. O jednym i o drugim będzie jakiś szum w TV/prasie i o to chodzi. Może ci z tego całego ZIKiT-u i pani Niedziałkowska z Janik są jacyś upośledzeni i myślą, że budowa stadionu Wisły idzie wspaniale? Obie akcje opłaci się zrobić chociażby po to, żeby informacja o tym doszła do tych bezczelnych darmozjadów którzy partaczą budowę naszego stadionu i z każdą żałosną i kłamliwą wypowiedzią plują nam w twarz...
Wiesz, obawiam się że na 'demonstracje" własnie Miasto czeka....................najpierw prowokacja, potem zadymka-na końcu wyjdzie że "bandyci" z R22 wymagaja a podatnik płaci...................Pozwu sie nie spodziewają -nikt sie nie spodziewa, więc może byc nie zle "*******nięcie" w mediach............
Tak myślę
Odpowiedz cytując