|
pozew zbiorowy?ale że nie możemy oglądać meczów na Reymonta i musimy jeździć na SS albo do Sosnowca?to bedzie odrzucone już w przedbiegach.przeciez miasto nie ma obowiazku zapewnić nam ogladania meczów.
jedynie co moglibysmy zarzucić to niegospodarność jakieś przekrety-coś tego typu.ale tu trzeba mieć jakies dowody.
dlatego uważam,że jalepsze są dwa wyjścia.demonstracja,albo dużo szumu na różnych portalach.wtedy tak czy inaczej zainteresują się tym dziennikarze i byc możę jakieś NIKI czy RIO.
dziękuję za uwagę
|