Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13018
Stary 25.07.2010, 13:58
pozew zbiorowy?ale że nie możemy oglądać meczów na Reymonta i musimy jeździć na SS albo do Sosnowca?to bedzie odrzucone już w przedbiegach.przeciez miasto nie ma obowiazku zapewnić nam ogladania meczów.
jedynie co moglibysmy zarzucić to niegospodarność jakieś przekrety-coś tego typu.ale tu trzeba mieć jakies dowody.
dlatego uważam,że jalepsze są dwa wyjścia.demonstracja,albo dużo szumu na różnych portalach.wtedy tak czy inaczej zainteresują się tym dziennikarze i byc możę jakieś NIKI czy RIO.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując