kristos napisał(a):

Już są dwa pomysły ;
Demonstracja (Markus)
Pozew (Orzeu)
|
No i obydwu trzeba spróbować. O jednym i o drugim będzie jakiś szum w TV/prasie i o to chodzi. Może ci z tego całego ZIKiT-u i pani Niedziałkowska z Janik są jacyś upośledzeni i myślą, że budowa stadionu Wisły idzie wspaniale? Obie akcje opłaci się zrobić chociażby po to, żeby informacja o tym doszła do tych bezczelnych darmozjadów którzy partaczą budowę naszego stadionu i z każdą żałosną i kłamliwą wypowiedzią plują nam w twarz...