Wyświetl pojedynczy post
Bronowianin
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13017
Stary 25.07.2010, 13:55
kristos napisał(a):Wyświetl post
Już są dwa pomysły ;
Demonstracja (Markus)
Pozew (Orzeu)
No i obydwu trzeba spróbować. O jednym i o drugim będzie jakiś szum w TV/prasie i o to chodzi. Może ci z tego całego ZIKiT-u i pani Niedziałkowska z Janik są jacyś upośledzeni i myślą, że budowa stadionu Wisły idzie wspaniale? Obie akcje opłaci się zrobić chociażby po to, żeby informacja o tym doszła do tych bezczelnych darmozjadów którzy partaczą budowę naszego stadionu i z każdą żałosną i kłamliwą wypowiedzią plują nam w twarz...
Odpowiedz cytując