Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13016
Stary 25.07.2010, 13:45
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Chyba jakoś "telepatycznie" żeśmy się ściągali Orle, bo mniej więcej o podobnej porze myślałem o dokładnie takiej samej opcji. Teraz z takimi pozwami w zasadzie nie ma problemu, koszty - gdyby je podzielił na kilkaset, kilka tysięcy osób - byłyby śmieszne, a odbiłoby się to głośnym echem. Media też na pewno by to podchwyciły...

I może choć zwycięstwa sądowego by nie było, to moglibyśmy mieć choćby tą satysfakcję, że zrobiło się wokół tej sprawy jeszcze głośniej niż jest. Może i ludzie przy okazji wyborów samorządowych poszliby po rozum do głowy i takie osoby jak Majchrowski raz na zawsze skończyłyby okradać to miasto. Zresztą w ogóle sobie nie wyobrażam, po tym co się dzieje, aby ktokolwiek, komu Wisła "ukradła" serce mógł zagłosować na tego pasoŻyda.
Panowie-pomysł który zapodał Orzeu jest jedynym skutecznym, jeżeli chodzi o rozgłos w mediach.Od TVN po Fakt o tym napiszą i pokażą.I tylko tak możemy ZAINTERESOWAĆ NIK i inne służby...............Bo przecież za Nasz stadion płacimy MY sami, więc Wymagamy gospodarności!!!
Tak więc-pozew zbiorowy! Ja się piszę.
Odpowiedz cytując