Wyświetl pojedynczy post
konkursowicz
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7276
Stary 25.07.2010, 13:38
Hm.. Singlar też kiedyś strzelił gola amice na 0:1 , to może jego wstawimy do ataku?
Z tego co pamiętam Groclin, jeszcze przed tą fuzją, po meczu w Azerbejdżanie kupił tam jakiegoś zawodnika... co się z nim potem działo, nie wiem, wydaję mi się natomiast że gdyby został gwiazdą ligi to bym wiedział.
Odpowiedz cytując