Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13014
Stary 25.07.2010, 13:18
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Przyszlo mi do glowy cos takiego jak pozew zbiorowy kibicow.

Pierwszy przeciw miastu za niedogodnosci, obnizony komfort i koszty zwiazane z dojazdem do Sosnowca a potem na Hutnik, spytam prawnika ale mysle ze do zrobienia.
Drugi przeciw muastu/architektowi za marnotrawienie naszych pieniedzy przez zle zrobiony projekt i zle zorganizowane przetargi. Najlepiej przeciw konkretnym ludziom, nie instytucjom. Sprobuje sie dowiedziec czy to realne.
Chyba jakoś "telepatycznie" żeśmy się ściągali Orle, bo mniej więcej o podobnej porze myślałem o dokładnie takiej samej opcji. Teraz z takimi pozwami w zasadzie nie ma problemu, koszty - gdyby je podzielił na kilkaset, kilka tysięcy osób - byłyby śmieszne, a odbiłoby się to głośnym echem. Media też na pewno by to podchwyciły...

I może choć zwycięstwa sądowego by nie było, to moglibyśmy mieć choćby tą satysfakcję, że zrobiło się wokół tej sprawy jeszcze głośniej niż jest. Może i ludzie przy okazji wyborów samorządowych poszliby po rozum do głowy i takie osoby jak Majchrowski raz na zawsze skończyłyby okradać to miasto. Zresztą w ogóle sobie nie wyobrażam, po tym co się dzieje, aby ktokolwiek, komu Wisła "ukradła" serce mógł zagłosować na tego pasoŻyda.
Ostatnio edytowane przez !!IRIVER!! : 25.07.2010 o godz. 13:25.
Odpowiedz cytując