Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7274
Stary 25.07.2010, 12:52
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Szczerze powiedziawszy to ja bym wziął napastnika tych Azerów - Karsonsa, który weszedł w drugiej połowie w meczu Lech - Inter, ładnie rozegrał piłkę i strzelił bramkę(choć mam wrażenie że padła ze spalonego).
A może Kamsona

Wie ktoś co z tym Chavezem? Leci, bukuje bilet, czeka na taksówke?
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując