bonawentura napisał(a):

|
Szczerze powiedziawszy to ja bym wziął napastnika tych Azerów - Karsonsa, który weszedł w drugiej połowie w meczu Lech - Inter, ładnie rozegrał piłkę i strzelił bramkę(choć mam wrażenie że padła ze spalonego).
|
A może Kamsona
Wie ktoś co z tym Chavezem? Leci, bukuje bilet, czeka na taksówke?