bonawentura napisał(a):

|
Szczerze powiedziawszy to ja bym wziął napastnika tych Azerów - Karsonsa, który weszedł w drugiej połowie w meczu Lech - Inter, ładnie rozegrał piłkę i strzelił bramkę(choć mam wrażenie że padła ze spalonego).
|
Ta za samo to, że strzelił Amice bramke powinien dostać Nobla

A tak poważnie to wydaje mi się, że przydałby się nowy zawodnik na prawą pomoc, żeby konkurencja była mocniejsza. Jest to jedyna pozycja, gdzie się nie wzmocniliśmy (zakładając, że dojdzie Chavez i/lub Elsner), no oprócz lewej obrony, ale tam raczej nie będzie problemów.