Wyświetl pojedynczy post
Billy
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Gorlice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7273
Stary 25.07.2010, 12:46
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Szczerze powiedziawszy to ja bym wziął napastnika tych Azerów - Karsonsa, który weszedł w drugiej połowie w meczu Lech - Inter, ładnie rozegrał piłkę i strzelił bramkę(choć mam wrażenie że padła ze spalonego).
Ta za samo to, że strzelił Amice bramke powinien dostać Nobla
A tak poważnie to wydaje mi się, że przydałby się nowy zawodnik na prawą pomoc, żeby konkurencja była mocniejsza. Jest to jedyna pozycja, gdzie się nie wzmocniliśmy (zakładając, że dojdzie Chavez i/lub Elsner), no oprócz lewej obrony, ale tam raczej nie będzie problemów.
Ostatnio edytowane przez Billy : 25.07.2010 o godz. 12:53.
Odpowiedz cytując