|
Taka mała rada:
Mniej jęczenia na forum, jak to jest źle i jacy wszyscy są źli, a więcej konkretnego działania i realizowania pomysłów - zarówno tych mających na celu jak najszybszą poprawę aktualnego stanu, jak i tych zmierzających do koniecznego rozliczenia osób za stan, jaki obecnie jest.
Chętnych do narzekania od groma, ale jak przychodzi co do czego, to nikt swojej cegiełki nie chce dołożyć, a KAŻDY może coś zrobić. Wystarczy chcieć.
|