Wyświetl pojedynczy post
Pablooo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13010
Stary 25.07.2010, 12:33
Taka mała rada:
Mniej jęczenia na forum, jak to jest źle i jacy wszyscy są źli, a więcej konkretnego działania i realizowania pomysłów - zarówno tych mających na celu jak najszybszą poprawę aktualnego stanu, jak i tych zmierzających do koniecznego rozliczenia osób za stan, jaki obecnie jest.

Chętnych do narzekania od groma, ale jak przychodzi co do czego, to nikt swojej cegiełki nie chce dołożyć, a KAŻDY może coś zrobić. Wystarczy chcieć.
Odpowiedz cytując