|
Senior Member
Offline
|
#7271

25.07.2010, 12:30
|
bonawentura napisał(a): 
|
Szczerze powiedziawszy to ja bym wziął napastnika tych Azerów - Karsonsa, który weszedł w drugiej połowie w meczu Lech - Inter, ładnie rozegrał piłkę i strzelił bramkę(choć mam wrażenie że padła ze spalonego).
|
 Dobry żarcik.
|
|