Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Adam
Member
Od: 05.2010
Skąd: Krk
Offline
#
13007
25.07.2010, 12:21
To wyjaśnij mi jaka jest roznica między: Kibice bez KK płaca o 5zł wiecej a kibice z KK płaca o 5zł mniej...
roznicy nie ma żadnej to jest poprostu takie sformułowanie marketingowe... ot lepiej brzmi i tyle
Adam
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Adam
Znajdź inne posty napisane przez Adam