Wyświetl pojedynczy post
Adam
Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13007
Stary 25.07.2010, 12:21
To wyjaśnij mi jaka jest roznica między: Kibice bez KK płaca o 5zł wiecej a kibice z KK płaca o 5zł mniej...
roznicy nie ma żadnej to jest poprostu takie sformułowanie marketingowe... ot lepiej brzmi i tyle
Odpowiedz cytując