Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Adam
Member
Od: 05.2010
Skąd: Krk
Offline
#
13005
25.07.2010, 12:13
No to chyba na jedno wychodzi...
Skoro klub nie moze mi wydać KK to nie powinien odemnie wymagać 5zł dodatkowo...
Ps to nie jest promocja tylko oferta ;-)
Ostatnio edytowane przez Adam : 25.07.2010 o godz. 12:17.
Adam
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Adam
Znajdź inne posty napisane przez Adam