Wy¶wietl pojedynczy post
WRz¦
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13004
Stary 25.07.2010, 12:08
ale nie posiadający kart kibica nie płaca drozej, tylko posiadacze płaca taniej
Cytat:
Bilety dostępne są w cenie 30 zł (na sektory 2 i 3) oraz 35 zł (na sektory 1 i 4), osoby posiadające Kartę Kibica zapłacą o 5 zł mniej.
po prostu, nie masz karty kibica, nie bierzesz udziału w promocji.
Odpowiedz cytuj±c