Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Adam
Member
Od: 05.2010
Skąd: Krk
Offline
#
2594
25.07.2010, 12:08
mitmichael
napisał(a):
Nie kazdy ma ta przyjemnosc mieszkac koło Krakowa lub w Krakowie i byc na meczu. Kolega jest z Łancuta
Nie spojrzałem na miejsce pochodzenia w takim razie przepraszam
Adam
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Adam
Znajdź inne posty napisane przez Adam