Wyświetl pojedynczy post
Adam
Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13003
Stary 25.07.2010, 12:05
picasso no dokładnie... miasto jest właścicielem obiektu ale "najemca" jest Wisła również pod to mozna by podciągnąc fakt płacenia 5zł dodatkowo dla osob nie posiadajacych karty kibica w przypadku kiedy karty kibica nie mozna kupić... ale znowu proces sądowy primo bedzie sie ciagnal długo a po drugie niewielu by sie podpisało chyba pod wnioskiem o procesowanie sie z klubem... lepiej dogadać sie z klubem osobiscie licze na to ze moze SKWK porowumie sie w w/w kwestiach z odpowiednimi osobami w zarzadzie klubu
Odpowiedz cytując