Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13001
Stary 25.07.2010, 11:51
Adam a taki przypadek gdy ludzie ktorzy kupili karnety mysleli ze beda jezdzic na mecze do Huty a musieli zasuwac do Sosnowca? I pozew o zwrot kosztow dojazdow. Nie chodzi nawet o wygranie (choc dodatkowa kasa na oprawy bylaby mila) ale bardziej o aktywne pokazanie niezadowolenia i zmuszenie tych ludzi do dzialania.

Pomysl ze zbiorka podpisow pod stadionem jest bardzo dobry. Musimy tylko wymyslic pod czym sie podpisac . Tutaj przydaloby sie zdanie kogos obeznanego w tego typu rozgrywkach, np. p. Olszowki.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując