Adam a taki przypadek gdy ludzie ktorzy kupili karnety mysleli ze beda jezdzic na mecze do Huty a musieli zasuwac do Sosnowca? I pozew o zwrot kosztow dojazdow. Nie chodzi nawet o wygranie (choc dodatkowa kasa na oprawy bylaby mila) ale bardziej o aktywne pokazanie niezadowolenia i zmuszenie tych ludzi do dzialania.
Pomysl ze zbiorka podpisow pod stadionem jest bardzo dobry. Musimy tylko wymyslic pod czym sie podpisac

. Tutaj przydaloby sie zdanie kogos obeznanego w tego typu rozgrywkach, np. p. Olszowki.