Wyświetl pojedynczy post
PAWEL NEWB
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 25.07.2010, 11:51
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Per analogiam - Zabójstwami się brzydzę, jedyny wyjątek to zabijanie starców.
Zabójstwa się brzydze, jedyny wyjątek to zabijanie żydów i cyganów.

wonski_eNHa ten tekst o hardcorze już jest denny. Jeszcze mi napisz dziękuje dobranoc...
Ostatnio edytowane przez PAWEL NEWB : 25.07.2010 o godz. 11:53.
Odpowiedz cytując