Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31683
Stary 25.07.2010, 11:19
Szczerze mówiąc również nie spodziewam się napastnika chyba że sprzedalibyśmy Małeckiego.Gdyby udało się pozyskać Chaveza moim zdaniem okienko transferowe mimo wszystko można byłoby zapisać na plus.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując