|
ciekawe też ilu piłkarzy postanowi odejść po sezonie, jeżeli zostaną wygryzieni przez "nową ekipę". Zakładam, że każdy posiada jakieś ambicje, co np. zrobi Kirm? Albo Małecki? Bogus? Przecież nie można wykluczyć sytuacji w której Rios wygryza z podstawowej 11 Żurawia / Brożka i analogicznie na innych pozycjach. Czy trener będzie umiał wszystkich pogodzić. Ciężka praca przed Kasperczakiem, ale oby jak najwięcej takich problemów (jeżeli chodzi o bogactwo w postaci materiału ludzkiego)
|