Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
thebo4
Member
Od: 06.2010
Offline
#
2922
25.07.2010, 11:16
Nie wiecie może jak się ma sprawa z biletami? ile już poszło?
I drugie pytanie - nie wiecie ile może iść koszulka z WŚ ? zamówiłem we wtorek mam 20 km do Krk. Mogłem dac odbiór osobisty, tyle że nie byłem pewien czy będę w Krakowie.
thebo4
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do thebo4
Znajdź inne posty napisane przez thebo4