Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
thebo4
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2922
Stary 25.07.2010, 11:16
Nie wiecie może jak się ma sprawa z biletami? ile już poszło?
I drugie pytanie - nie wiecie ile może iść koszulka z WŚ ? zamówiłem we wtorek mam 20 km do Krk. Mogłem dac odbiór osobisty, tyle że nie byłem pewien czy będę w Krakowie.
Odpowiedz cytując